O nas

Porsche Turbo S
Porsche Turbo S

Szukasz miejsca, w którym będziesz mógł ćwiczyć bezpieczną jazdę, brać uczestnictwo w imprezach samochodowych zaś motocyklowych? Zapraszamy aż aż do ośrodka Tor Łódź. Ponadto mamy aż do zaoferowania najem toru na przejazdy testowe a ćwiczenia.

Korzystając z naszej oferty macie okazję zauważyć gdy wygląda prawdziwa kawaleria z przeszkodami. Tor Łódź zapewnia admitancja aż do koniec poślizgowych, wielopoziomowej nitki torów, różnorodnych zakrętów. Za każdym okrążeniem toru przejeżdżacie 1,5 km.

Jazdę wolno zamówić w celu siebie czy też nabywać Voucher w prezencie komuś bliskiemu przejazd Porsche Turbo S. Przejazdy po torze lub ćwiczenia spośród zasad bezpiecznej jazdy owo przede wszystkim niezwykły niespodzianka gwoli miłośników jazdy samochodowej.

Tor Łódź umożliwia jednakowo organizowanie imprez firmowych. Korzystając z naszej oferty twoja interes może uskutecznić ankieta nowych pojazdów, przedstawić samochody azali także wypróbować opony. Możecie równie po prostu poprawnie się podejmować na imprezie integracyjnej.

Do toru Łódź dojedziecie bez problemu skręcając z głównej trasy w okolicach Strykowa. Ośrodek znajduje się na trasie pośrodku Łodzią i Warszawą. Mieszkasz jednakowoż także pracujesz w jednym spośród tych miast, zaś może przemieszczasz się nierzadko po tej trasie? Jeżeli jesteś w pobliżu pożądane byłoby wykorzystać z naszej oferty. Dokładna położenie jest łatwa aż do namierzenia na mapach interaktywnych natomiast wewnątrz pomocą GPSa.

Ośrodek zapewnia podobnie miejsce dokąd jest dozwolone odpocząć, posłużyć się z darmowego dostępu aż aż do internetu, oraz przede wszystkim wypić wspaniałą kawę. Dla uczestników całodziennych kursów mamy podobnie cokolwiek ciepłego aż do jedzenia.

Wiemy, że indywidualna dyscyplina badawcza jest najskuteczniejsza, dlatego oferujemy szkolenia w małych grupach bądź w opcji 1/1. Trzeba niemniej jednak bezpośrednio godnie wcześnie zająć sobie miejsce.

Vouchery na Porsche 911 Turbo S, rezerwację oraz szkolenia załatwicie na naszej stronie internetowej. Tu równie dowiecie się więcej o naszej ofercie. Zachęcamy jednakowo aż aż do kontaktu telefonicznego oraz mailowego. Chętnie odpowiemy na pytania aczkolwiek udzielimy dodatkowych informacji. Jesteśmy aż do Waszej dyspozycji w standardowych godzinach pracy.