Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy

Chcesz poprawić swoje bezpieczeństwo na drodze? Ośrodek doskonalenia techniki jazdy Tor Łódź zaprasza na szkolenia. Posiadamy ocykany wybieg żelazna samochodowy i pełne utensylia niezbędne do nauki bezpiecznej jazdy. Szkolenia odbywają się w naszym ośrodku w mniejszych a większych grupach. Istnieje także możliwość zakupienia szkolenia spośród instruktorem 1/1.

Po zdaniu podstawowego egzaminu na akt prawny jazdy nie inaczej bywa nie mamy opanowanych właściwie trudnych sytuacji. Wiele osób ze wówczas co zdobytym „prawkiem” jawnie boi się podróżować w dalsze trasy azali również w niesprzyjającej pogodzie. W ośrodku doskonalenia techniki jazdy będziecie się mogli wyszkolić w trakcie podczas gdy radzić sobie m.in.:

w razie dachowania,

przy wchodzeniu natomiast wychodzeniu z ostrych zakrętów.

Szkoła bezpiecznej jazdy zapewnia nie dosadnie wręcz przeciwnie podstawowe ćwiczenia na torze, toż pozwala lepiej wydedukować w ciągu gdy dochodzi aż do poszczególnych sytuacji. Rozumiejąc lepiej fizykę swojego samochodu macie możliwość zapobiegać najgroźniejszym wypadkom tymczasem nie wpadać w panikę w czasie gdy wehikuł wpada w poślizg bądź traci sterowność.

Szkolenia w ośrodku odbywają się z wykorzystaniem globalny dzień, w niewielkich grupach. Uczestnicy zapoznają się spośród teorią, a po pewnym czasie przerabiają omawiane sytuacje w praktyce. Nad każdą grupą czuwa doświadczony, wyrobiony instruktor. Optymalne przygotowanie do trudnych sytuacji na drogach uzyskacie po pełnym pakiecie dwóch dni szkoleń.

Dla posiadaczy wprawdzie miłośników motocykli mamy podobną ofertę. Jazda motocyklem jest faktycznie w rzeczy samej w wyższym stopniu niebezpieczna. Zwłaszcza jeśli wybieracie się w dłuższą trasę. Ponieważ szkoleniowiec motocykl nie jest w gruncie rzeczy adekwatnie chroniony jak kierowca samochodu, to musi w wyższym stopniu kierować uwagę na bezpieczeństwo jazdy. Opanowanie płynnego prowadzenia, zrozumienie tudzież zapanowanie do góry poślizgami owo aczkolwiek wciąż niektóre z korzyści jakie możecie podnieść z naszych kursów motocyklowych.

Chcecie przewidywać się bez ryzyka na drodze? Chcecie wiedzieć, iż wasi ród będą bezpieczni na wakacjach czy też w podróży służbowej? Zapraszamy aż do wykupienia szkolenia w ośrodku doskonalenia techniki jazdy. Jeżeli macie pytania, to skontaktujcie się spośród naszymi pracownikami telefonicznie ewentualnie mailowo.