Porsche 911

Porsche 911
Porsche 911

Porsche 911 należą aż do najszybszych samochodów na świecie. Model Turbo S z 2021 roku posiada wszelako mnóstwo więcej niż szybkość. Rozwija prędkość maksymalną 330 km/h, ale ważne jest też kiedy prędko ją rozwija. Udało się zdobyć przyśpieszenie większe niż w poprzednim modelu, co jest nie lata sztuką. W ciągu 2,7 s możemy rozciągnąć prędkość od chwili 0 aż do 100 km/h. W 8,9 s odkąd startu dojdziemy do prędkości 200 km/h. Imponujące prawda? A to ale wręcz część atrakcji jakie czekają na szczęśliwego kierowcę Porsche 911 Turbo S.

Solidna budowa pozwala bez obawy rozwijać duże prędkości a korzystać spośród różnych trybów jazdy. Silnik samochodu ma niemało 650 KM/800Nm. Napęd na wszystkie koła pomaga lepiej dozorować zwrotność pojazdu. Hamulce są ceramiczno-kompozytowe, 10 tłoczkowe, o średnicy 420 mm. Dodatkowa monitoring nad pojazdem jest możliwa także z racji skrętnej tylnej osi.
W Porsche 911 Turbo S (992) zastosowano technologię aktywnej aerodynamiki (Porsche Active Aerodynamics – PAA). Pozwala owo na dostosowanie aerodynamiki samochodu aż do sytuacji. Elementy tego systemu to: aktywne klapy powietrza chłodzącego, regulowane wysuwanie skrzydła tylnego, będący w ruchu wyśmienity spojler.
Dzięki zmianom ustawienia tych elementów auto nie lecz wciąż lepiej przylega aż do podłoża przy dużych prędkościach (maksymalny docisk bardziej natężony o 15% niż w poprzednim modelu spośród 2014 r.). Zmniejszone zostają także rozwiązanie hamowania a zniszczenie paliwa. Jest owo unikatowa oferta jeśliby chodzi o samochody dostępne na rynku. Nie ma drugiego samochodu, kto reagowałby z taką precyzją na zmieniające się zdolność jazdy.
Ciekawym rozwiązaniem jest podejście WET, który pozwala uratować większą przystawanie w warunkach mokrej nawierzchni.
Dzięki tym wszystkim udoskonaleniom samochód Porsche 911 Turbo S (992) jest nie lecz zrównoważony natomiast szybki, niemniej jednak bezpieczniejszy zaś bardziej ekologiczny niż jego poprzednicy.
Cena pojazdu nie jest niska, aliści to co dostajemy w zamian jest warte każdej złotówki. Nowy Porsche 911 Turbo S jest idealnym samochodem gwoli tych, którzy cenią nie na to samo szybkość tudzież elegancję, przecież i wygodę natomiast bezpieczeństwo.