O torze

Przejazd Porsche Turbo S
Przejazd Porsche Turbo S

Tor Łódź to miejsce, w którym możecie musztrować bezpieczną jazdę, brać udział w imprezach samochodowych natomiast motocyklowych. Oferujemy podobnie posesja toru na przejazdy a ćwiczenia bezpiecznej jazdy.

Jeżeli chcecie ogłosić podczas gdy wygląda jazda z przeszkodami to zapraszamy aż do skorzystania spośród naszej oferty. Tor Łódź posiada dwoje maty poślizgowe, funkcję zraszania, zróżnicowane horyzontalny oraz różnego rodzaju zakręty. W sumie nitka toru wynosi 1,5 km.

Możecie okupić jazdę w celu siebie lub przekazać Voucher bliskiej osobie. Udział w imprezie na torze ewentualnie trening spośród bezpiecznej jazdy będzie doskonałym prezentem w celu miłośników motoryzacji. Istnieje podobnie opcja organizowania imprez firmowych. To z klasą sposób, by poddać próbie firmowe samochody, przeszkolić pracowników albo po prostu przyzwoicie się bawić w czasie integracji.

Zaletą toru Łódź jest jego położenie. Znajduje się niedaleko Strykowa, na trasie pośrodku Łodzią tudzież Warszawą. To idealne stan rzeczy gwoli wszystkich, którzy mieszkają w jednym spośród tych w zamian czy też przemieszczają się na tej trasie. Dokładną lokalizację znajdziecie bez problemu na mapie niemniej jednak za pomocą GPS’a.

W ramach ośrodka macie opcja odpocząć, napić się kawę i skorzystać z dostępu aż do WiFi. Oferujemy podobnie ciepłe odsiecz podczas całodziennego szkolenia bezpiecznej jazdy.

Zakup Voucherów, rezerwację imprez, jazdy swobodne tudzież uczestnictwo w szkoleniach najlepiej rozmieszczać w środku pośrednictwem pobliże internetowej. Tor Łódź stawia na indywidualne metoda do nauki, toteż pracujemy w małych grupach. To wielka wygoda, jednakże pożądane byłoby zająć sobie punkt odpowiednio wcześnie.

Żeby dowiedzieć się więcej zapraszamy na stronę firmową. Zachęcamy równie aż do kontaktu telefonicznego i mailowego. Chętnie odpowiemy na pytania zaś udzielimy dodatkowych informacji. Jesteśmy aż aż do Waszej dyspozycji w standardowych godzinach pracy.